Výsledky prezidentské volby nás na chvíli vyřadili z updatování našich stránek. Volný čas jsme věnovali závažnému rozhodování a promýšlení různých alternativ našeho budoucího vývoje. Zda by například nebylo lepší vrhnout se na dráhu ekoterorismu a naříznout pár vzrostlých stromů na jistém místě v jisté vesnici blízko Žďáru nad Sázavou. Nebo zda se raději vrhnout na dráhu ČD a počkat až přijíždějící Pendolíno ukončí naše mladé neperspektivní životy. Případně se vrhnout na dráhu hacktivismu a zajistit našemu budoucímu Rozumbradovi tu správnou popularitu prostřednictvím jeho vlastních stránek.
Nakonec jsme si však řekli, že budeme dál pracovat jako DOGNET minimálně pro těch 45 rozumnějších procent. Zbytek se prý stejně vrací k dřevěným počítadlům a hluboké věčné moudrosti nalézající se na dně sklenky se slivovicí.

Děkujeme všem, kteří nás podpořili v prvním měsíci našeho fungování a také všem ostatním, kteří nevolili temnou stranu Síly.

   
© Na stránce použit Joomla template Allrounder, autoři www.lernvid.com - texty, úprava template a scriptů Petr Holas, korektury Lenka Hubáčková © 2012 DOGNET