Již nějakou dobu se zamýšlím, jak přiblížit rozsah námi poskytovaných služeb, tak aby z toho nevylezla filosofická esej psaná jazykem computer english o použití sociologických výzkumů v nalézání psychologických hranic používaných technologických postupů v prolínání subjektivní skutečnosti, fyzické reality a virtuální reality. Všichni co se o něco podobného pokoušeli skončili nakonec u prostého výčtu prací, nebo rafinovaněji u jednoho slova poradenství. Další možností by byl příklad ze skutečné spolupráce s našimi klienty, ale pravděpodobně bych skončil u stejné délky textu. Navíc bych nerad vystavoval své klienty veřejnému hodnocení jejich schopností.
Abychom jako lidé vůbec mohli fungovat při běžných činnostech, provádíme většinu činností automaticky a řídí je nejstarší část mozku. Je to efektivní a výzkumy ukazují, že za fázi náročného vytvoření složitého automatického procesu, jsme později při jeho používání odměňování vznikem pozitivních emocí. Dříve, kdy se život skládal z těchto opakovaných činností, bylo prý moře modřejší, tráva zelenější a slunce žlutější. Dnes, sotva se konečně mozek rozhodne, že už jedete jak datel a máte nárok na dávku, tři roky starý mobil už se nevyrábí. Než si vybudujete své efektivní pracovní postupy na pracovišti, vymění vám počítač, informační systém a pak vás přestěhují o patro níž. Supermarket změnil rozložení regálů přesně v té chvíli, kdy už začínáte chodit na jisto. V novém počítači je něco, kde nevíte kam kliknout a předchozí vám naprosto vyhovoval. Při tisku zase změněného formuláře na finančák na poslední chvíli, vám dojde toner. Kvůli klubku kabelů nemůžete pod stolem vysát, ale bojíte se do toho šáhnout. Konečně jste se začali cítili při pohledu na podobiznu prezidenta bezpečně a najednou je tam oteklý pán, který se bojí, aby mu nepřepadla hlava dopředu. Opravdu už není moc příležitostí aby evoluce mohla zase začít malovat trávu na zeleno.

Vše jde dělat lépe, jinak a jednoduše. Nemusí se měnit to, co stačí přizpůsobit. Tak aby to skutečně fungovalo pro lidi. Proč se držet stébla, když ležíte na louce.

Poskytujeme co nejširší servis v oblasti IT zařízení a mezilidské komunikace.
Řešíme vše co souvisí s výměnou informací a jejich prezentací.
Pokrýváme velkou většinu činností, které potřebuje soukromník, nebo menší firma.
Zajišťujeme podporu a údržbu, včetně strategie rozvoje a snížení rizika.
Přizpůsobujeme komunikaci a rozšiřujeme možnosti využití nových přístupů.

V praxi to znamená, že nám stačí sdělit o co jde, co má být cílem.
Navrhneme postup abychom dokázali přesně specifikovat konkrétní požadavky.
Potom už záleží na konkrétní zakázce a rozsahu prací.
Pokud se neorientujete v problematice, zorientujeme se rychle za vás a doporučíme další kroky.
Nakonec navrhneme možnosti, jak dosáhnout požadovaného cíle a identifikujeme možná rizika.
Případně jak vás zbavit provozních starostí, včetně údržby, shánění spotřebního materiálu a vzdálené kontroly.

Shrnuto do jedné věty.

Poskytujeme komplexní služby informačního věku s cílem zjednodušit klientům život, udělat vodu modřejší, trávu zelenější a slunce žlutější

   
© Na stránce použit Joomla template Allrounder, autoři www.lernvid.com - texty, úprava template a scriptů Petr Holas, korektury Lenka Hubáčková © 2012 DOGNET